» Інформація » Східниця знову стала центром обговорення адмінреформи

Східниця знову стала центром обговорення адмінреформи

Автор: admin2 от 27-05-2015, 12:36
 (голосів: 2)

Східниця знову стала центром обговорення адмінреформиУчора з ініціативи райдержадміністрації в Східницькій селищній раді відбувся круглий стіл з питань територіальної реформи та децентралізації влади. Актуальну тему обговорювали перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, селищні голови Східниці, Підбужа і Меденич та Грушівський сільський голова. Були запрошені лідери територій, де передбачається утворення адміністративних центрів, та які мають конструктивні пропозиції щодо майбутньої адміністративної реформи. Східницький селищний голова Іван Піляк розповів про напрацювання, які вже сьогодні має Східниця щодо партнерського об'єднання із сусідніми територіями. Учасники круглого столу висловили свої думки та пропозиції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua