Сьогодні, 25 червня, голова Дрогобицької районної державної адміністрації Максим Лісогор провів робочу зустріч, на якій обговорювалось питання адміністративної реформи. Свою позицію щодо майбутніх змін висловили учасники зустрічі, які обмінялися думками та обговорили пропозиції.
Про своє бачення реалізації адміністративно-територіальної реформи розповіла голова Болехівської сільської ради Дарія Ясеницька. Вона висловилася за об’єднання навколишніх громад з адміністративним центром в селі Болехівці, хоч у попередніх варіантах центрами пропонувались спочатку Нове Село, а потім Нижні Гаї.
Нагадаємо, що протягом останніх кількох місяців питання адміністративної реформи активно обговорювалося на Дрогобиччині. Відбулося декілька засідань регіональної робочої групи та ініційовані райдержадміністрацією кущові обговорення на базі ймовірних адміністративних центрів.













