Вчора голова райдержадміністрації Максим Лісогор провів нараду з питань адміністративної реформи. На нараду були запрошені сільські, селищні голови та представники міських рад, які можуть претендувати на роль майбутніх центрів новоутворених громад.
Відповідно до рішення обласної ради, яка вирішила скерувати перспективні плани на обговорення місцевих громад, на нараді було опрацьовано графік проведення таких обговорень на Дрогобиччині.
Оскільки протягом попередніх кількох тижнів такі обговорення в громадах вже відбулися, учасникам наради рекомендовано подати їхні запротокольовані результати. Усі інші мають провести громадські слухання, сходи села, сесії місцевих рад і повідомити про їхні результати до 12 червня.













