» Інформація » Засідання Оперативного штабу

Засідання Оперативного штабу

Автор: admin1 от 12-06-2015, 12:38

Засідання Оперативного штабу Сьогодні, 12 червня, відбулося чергове засідання районного Оперативного штабу для координації роботи з питань безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.  На засіданні розглядалося питання про хід проведення розслідування загибелі риби в річці Трудниця поблизу села Добрівляни, факт якого був зафіксований пізно ввечері 22 травня. На сьогоднішній день вивчаються матеріали, які правоохоронним органам надійшли від екологічної інспекції та проводиться відповідні слідчі дії.

Наступне питання, що розглядали члени Оперативного штабу стосувалось ситуації, що склалася на початку тижня, коли мешканці пікетували міську Ратушу, вимагаючи негайного ремонту ділянки дороги на вулиці Самбірській. Негативний резонанс події зобов’язує тримати дане питання на контролі. За ці дні розпочалися підготовчі роботи щодо заміни каналізаційних труб, ремонтні роботи розпочнуться після проведення тендерних процедур.

Також на засіданні прозвучала інформація про вчорашню нараду щодо мобілізації та призову на строкову військову службу.

Засідання Оперативного штабу