Другий день Днів Європи в Дрогобичі розпочався дискусією з духовними представниками трьох релігійних конфесій Дрогобича - греко-католицької, православної та римо-католицької. За участю о. Томаша Достатнього з Любліна, митр. прот. доктора богослов’я ректора Дрогобицької духовної семінарії Мирона Бендика, настоятеля римо-католицького костела св. Бартоломія у Дрогобичі о. Мирослава Леха, настоятеля Св. Андріївського храму у Дрогобичі, протопресвітера Михаїла Бачинського, викладача Дрогобицької духовної семінарії о. Ігоря Цмоканича відбувся обмін думками на тему: «Духовні виміри європейських викликів у гетерогенній Східній Галичині». Було підкреслено, що для того, щоб мирно співжити, представники різних народів, конфесій і релігій не змушені відмовлятись від своїх переконань, бо правдива віра виключає ворожнечу.
Після цього урочистості перенеслися на центральну площу міста, де розпочався презентаційний ярмарок за участю польських міст-побратимів Дрогобича та консульств Німеччини, Румунії, Австрії, Польщі, Нідерландів, та інших, навколо Ратуші були розкладені намети, у яких були представлені фото-, сувенірні, книжкові виставки-продажі, перед входом до Ратуші експонована виставка квітів. Також були представлені намети Дрогобицького району та Дрогобицького регіонального еколого-натуралістичного центру учнівської молоді з села Лішня, навчальних закладів Дрогобича.
На площі Ринок проходила акція «Євроавтобус: об`єднаймо Україну», презентації різних країн Євросоюзу, пісенні та танцювальні номери на сцені.
У дворику Ратуші охочі мали можливість оглянути вишивані шедеври Степана Бориславського з села Модричі.
Лекцією «Перспективи співпраці в рамках транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, 2014-2020 роки» мармуровій залі Ратуші завершилась академічна програма Днів Європи у Дрогобичі. Презентацію проводив старший експерт Львівського представництва спільного технічного секретаріату Програми Польща-Білорусь-Україна Василь Хім’як, на якій була переважно молодь, їх цікавили основні засади реалізації транскордонних проектів.
Апогеєм Днів Європи в Дрогобичі став виступ легендарного гурту «Тарака» з програмою «Подай руку Україні», який не міг залишити нікого байдужим, адже виконавці цього гурту на лише пісенно підтримують Україну, але й неодноразово бували в зоні АТО, де відзняли документальний фільм "Укроп" про героїзм наших військових, про те, що саме вони захищають територіальну цілісність своєї держави та Європи. Цей фільм буде транслюватись в ході гастрольного турне гурту 16-ма столицями європейських країн, що дасть можливість, так би мовити зсередини, донести європейцям правду про війну на сході України.













