Вчора Дрогобиччина проводжала в останню дорогу ще одного свого сина — українського воїна Віктора Марочканича, чиє серце раптово перестало битися в зоні АТО.
Попрощатися з українським героєм прибули представники районної влади на чолі з головою райдержадміністрації Максимом Лісогором та головою районної ради Михайлом Сікорою, військові, родина, громада села Верхні Гаї разом із сільським головою Володимиром Ханасом, мешканці міст та сіл Дрогобиччини. Заупокійну Службу очолив єпископ Дрогобицький і Самбірський УПЦ КП владика Яків. За померлого бійця Віктора спільно молилися православні та греко-католицькі священики. З військовими почестями воїна поховали на почесному місці сільського кладовища.
Вічна пам'ять і слава воїну Віктору Марочканичу — простому сільському хлопцеві, ім'я якого буде увічнене у Пантеоні слави Українських Героїв.













