Вчора, 16 вересня в с.Рихтичі провели в останню дорогу новітнього Героя України 29-річного Дмитра Лесешака.
Дмитро загинув під Луганськом 21 серпня від важкого поранення під час бою з російським агресором.
Рано-вранці тіло бійця урочисто від старого до малого зустрічали на під’їздах до Дрогобича і Рихтич. Обабіч дороги, що веде до села і до будинку, де мешкав герой, синьо-жовтні прапори, квіти і лампадки. Тризуб з квітів прикрасив підніжжя унікального пам'ятника Христові.
Попрощатися з героєм прийшла багатолюдна громада села, бійці-побратими, колеги з Долотного заводу і просто небайдужі мешканці з сусідніх сіл та Дрогобича. Прибули висловити співчуття родині Героя представники влади району, села, депутати Дрогобича та області.
Рихтичани кажуть, що Дмитро був надзвичайно світлою, щирою та доброзичливою людиною, справжнім патріотом. "Його очі завжди випромінювали світло і тепло,"- згадує керівник сільського Народного дому Оксана Яворська. Місцевий парох о.Олександр запропонував назвати рідну вулицю Дмитра Лесешака його іменем.
Поховали воїна Дмитра Лесешака з військовими почестями на почесному місці сільського цвинтаря біля храму Преображення Господнього. Канцлер Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ о.Тарас Гарасимчук висловив сподівання, що могила Героя України Дмитра Лесешака стане місцем молитви за душі українських патріотів, полеглих за волю України, а подвиг мужніх українських воїнів буде прикладом жертовної любові до України не лише для нинішньої молоді, а й для всіх наступних поколінь українців.













