» Інформація » Представники Станилі не приїхали на обговорення адмінреформи до Модрич

Представники Станилі не приїхали на обговорення адмінреформи до Модрич

Автор: admin2 от 11-06-2015, 15:07
 (голосів: 0)

Представники Станилі не приїхали на обговорення адмінреформи до МодричВідповідно до графіку проведення слухань на тему адмінреформи та децентралізації влади в Україні, на базі Модрицької сільської відбулося обговорення проекту перспективного плану майбутньої громади.

На слухання були запрошені представники Модрицької, Дережицької та Станильської сільських рад, жителі цих сіл, депутати районної ради, працівники медичних установ та навчальних закладів, священики. В обговоренні взяв участь депутат районної ради Ігор Голяк.

Модрицький сільський голова Мирон Флюнт інформував присутніх про ідею об'єднання Модрицької, Дережицької та Станильської громад відповідно до перспективного плану спроможних громад з центром у Модричах. Пропозицію підтримала делегація Дережицької сільської ради на чолі із сільським головою Мирославом Селяником. Обговорювалися також питання наявності приміщень, придатних для розміщення служб та відділень для обслуговування новоствореної територіальної громади, функціонування освітніх та медичних закладів.

На слуханні були відсутні представники Станильської сільської ради. Тому учасники обговорення ініціювали звернення до жителів с.Станиля, депутатів з пропозицією висловити свою думку стосовно об'єднання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua