З метою напрацювання шляхів виходу з кризи і відновлення роботи підприємства очільник району зустрівся із секретарем Бориславської міської ради Ігорем Яворським. Максим Лісогор мав також розмову з керівником КП “Дрогобицький водоканал” Романом Шагалою, під час якої обговорювалася можливість надання методичної допомоги бориславським колегам і йшлося про можливе чергове відключення від електроживлення Дрогобицького підприємства. Р. Шагала інформував голову райдержадміністрації про вжиті заходи щодо погашення заборгованості за електроенергію, зазначивши при цьому, що суттєвий борг населення і Трускавецького водоканалу не дозволяє підприємству остаточно вийти з кризи.
Проблеми водопостачання Дрогобиччини стали предметом розмови голови РДА Максима Лісогора з головою правління ВАТ “Львівобленерго” Володимиром Матвіїшиним. Керівники досягли порозуміння та визначили першочергові спільні завдання для поліпшення ситуації.
Варто зазначити, що вирішення проблеми водопостачання Дрогобицького регіону відбувається при особистому сприянні голови облдержадміністрації Олега Синютки.













