3 червня голова райдержадміністрації Максим Лісогор взяв участь у засіданні голів фракцій та депутатів Бориславської міської ради. На порядку денному: про стан водопостачання в місті Бориславі та смт.Східниця та шляхи виходу з кризової ситуації (погашення заборгованості за спожиту електроенергію).
Начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва О.Левицький інформував присутніх про стан справ з ремонтом насосів ВОС «Рибник»
Депутатів міської ради цікавили питання шляхів виходу із даної ситуації, так як 9 червня 2015 року електроенергія може бути відключена. За словами начальника відділу ЖКГ щомісячний борг водоканалу за спожиту електроенергію складає 300 тис. грн.
Як повідомив начальник фінансового управління міської ради Ю.Петрів, з бюджету міста кошти виділити не можна, оскільки водоканал знаходиться в стадії ліквідації.
Для врегулювання ситуації та зняття напруги в місті депутати міської ради М.Лазар, О.Зварич, І Кобилецький пропонували звертатися до «Львівобленерго» про відтермінування відключення до 25 числа, що дасть можливість здійснити проплату, провести зустріч із головою облдержадміністрації.
Одним із шляхів виходу з ситуації та економії коштів депутати бачать проведення перевірки штатного розпису КП «Бориславводоканал», оптимізацію штату, економію витрат та інші кроки для виходу із складної ситуації. В подальшому ліквідаційна комісія повинна звітувати по витрату коштів.
Депутат міської ради О.Зварич запропонував запросити на сесію 8 червня 2015 року начальника податкової інспекції та управління Пенсійного фонду для озвучення інформації щодо КП «Бориславводоканал».
На даний час в Бориславі у зв’язку зі складанням повноважень міського голови В.Фірмана виконує обов’язки міського голови секретар міської ради І.Яворський, якого відкликали з відпустки. Також перебуває на посаді і продовжує виконувати обов’язки перший заступник міського голови Р.Дурбак.
Перебуває на робочому місці і буде офіційно відкликаний з відпустки керуючий справами виконкому Р.Кікіс.
Щоденно проводяться наради координаційної ради з питань виходу із кризової ситуації КП «Бориславводоканал». Склад координаційної ради - представники депутатського корпусу та виконавчих органів Бориславської міської ради.
Планується проведення 8 червня 2015 року пленарного засідання сесії міської ради, на якій буде розглядатися питання заміни голови та складу ліквідаційної комісії КП «Бориславводоканал. Розлядається питання щодо відновлення діяльності КП «Вододар».













