Голова райдержадміністрації Максим Лісогор провів чергову робочу нараду з керівниками правоохоронних органів та Дрогобицько-Бориславського військкомату.
На порядку денному: виконання завдань з мобілізації та призову на строкову військову службу. Під час наради опрацьовано питання координації дій правоохоронних органів і військкомату. Голова райдержадміністрації зазначив, що в умовах боротьби з агресором за незалежність та цілісність державивиконання завдань для забезпечення обороноздатності країни стоїть на першому місці.
Зважаючи на те, що перебуває на завершенні п'ята хвиля мобілізації, очільник району в щоденному режимі спілкуватиметься з цього питання з військовими, правоохоронцями, органами місцевого самоврядування.













