» Інформація » Голова РДА взяв під особистий контроль питання взаємодії правоохоронних органів та військкомату

Голова РДА взяв під особистий контроль питання взаємодії правоохоронних органів та військкомату

Автор: admin2 от 16-06-2015, 15:07
 (голосів: 0)

Голова РДА взяв під особистий контроль питання взаємодії правоохоронних органів та військкоматуГолова райдержадміністрації Максим Лісогор провів чергову робочу нараду з керівниками правоохоронних органів та Дрогобицько-Бориславського військкомату.

На порядку денному: виконання завдань з мобілізації та призову на строкову військову службу. Під час наради опрацьовано питання координації дій правоохоронних органів і військкомату. Голова райдержадміністрації зазначив, що в умовах боротьби з агресором за незалежність та цілісність державивиконання завдань для забезпечення обороноздатності країни стоїть на першому місці. 

Зважаючи на те, що перебуває на завершенні п'ята хвиля мобілізації, очільник району в щоденному режимі спілкуватиметься з цього питання з військовими, правоохоронцями, органами місцевого самоврядування.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua