» Інформація » На нараді в райдержадміністрації йшлося про координацію роботи з питань проведення призову на строкову військову службу

Автор: admin2 от 6-04-2017, 10:42

На нараді в райдержадміністрації йшлося про координацію роботи з питань проведення призову на строкову військову службуВчора перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів координаційну нараду з питань організації призову на строкову службу та виконання завдань з відбору кандидатів на військову службу за контрактом.

У нараді взяли участь представники військкомату, центру зайнятості, структурних підрозділів райдержадміністрації. Обговорювалися організаційні питання та проблеми у цій сфері, стан взаємодії відповідних служб, військкомату, правоохоронних органів тощо.