Вчора Дрогобицький сільзавод відвідали одразу декілька керівників обласного та районного рівня. На підприємстві побували в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Ростислав Замлинський, заступник голови обласної ради Валерій П'ятак, голова райдержадміністрації Максим Лісогор, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олексій Балицький, депутати обласної ради Михайло Задорожний та Мирослав Сеник.
Керівники ознайомились з роботою сільзаводу та обговорили перспективи збереження його як виробника якісної кухонної солі та туристично привабливого об'єкта. Свої пропозиції та зауваження висловили Ростислав Замлинськиий та Валерій П'ятак. Керівники області та району дійшли згоди щодо доцільності збереження сільзаводу, однак констатували, що для цього необхідно підготувати чіткі інвестиційні пропозиції щодо залучення додаткових фінансових ресурсів та ефективного використання наявного потенціалу.
Як повідомлялося раніше, голова райдержадміністрації Максим Лісогор пропонує включити Дрогобицьку солеварню до карти інвестиційної привабливості Дрогобиччини.













