Вчора, 29 липня голова райдержадміністрації Максим Лісогор мав робочу зустріч з першим заступником Дрогобицького міського голови Петром Судою. Основною темою розмови, у якій також взяв участь директор філії “Дрогобицький райавтодор” Сергій Грибанов, був стан автошляхів, які з'єднують район та місто Дрогобич. Керівники висловили свої пропозиції та домовилися про координацію дій для поліпшення стану доріг у межах повноважень та спільних можливостей.
Максим Лісогор і Петро Суда обговорили також питання співпраці при проведенні заходів до Дня незалежності України та Франкових днів.













