» Інформація » Максим Лісогор та Олексій Балицький відвідали гірську зону району

Максим Лісогор та Олексій Балицький відвідали гірську зону району

Автор: admin2 от 8-07-2015, 16:00
 (голосів: 0)

Максим Лісогор та Олексій Балицький відвідали гірську зону районуСьогодні голова райдержадміністрації Максим Лісогор разом з директором департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олексієм Балицьким та заступником голови райдержадміністрації Іваном Мізерником здійснили об'їзд гірської зони району. Керівники проінспектували стан благоустрою населених пунктів. Окремо була звернена увага на стан боротьби з борщівником, який найбільш розповсюджений у цій зоні вздовж берегів р.Стрий на території Новокропивницької сільської ради. Відбулася розмова з Новокропивницьким сільським головою Володимиром Плоскодняком, представниками управління водного господарства, лісгоспу та дорожньої служби щодо об'єднання зусиль для знешкодження цієї небезпечної агресивної рослини. Йшлося також про оперативне та ефективне використання коштів природоохоронного фонду, що дозволить вчасно і систематично проводити необхідні агротехнічні заходи боротьби з бур'яном, який у районі  поширився майже на 122-ох га землі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua