Заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Іван Мізерник провів робочу нараду, на якій розглядалось питання підготовки та проведення Дня молоді, що цього року буде відзначатись 28 червня. Свої пропозиції подали головний спеціаліст структурного підрозділу молоді і спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко та головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Козар.
Планується поїздка школярів в смт. Підбуж, ознайомлення з місцевістю та похід в гірську частину селища, де відбудуться спортивні змагання.













