28 квітня заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник провів засідання робочої групи з розробки Комплексної програми з енергозбереження в бюджетних установах району на 2015-2018 роки. В засіданні взяли участь керівник групи обслуговування районного відділу освіти Юрій Сенів, заступник головного лікаря з питань економіки РТМО Віра Лепка, головний спеціаліст відділу культури Леся Хом’як та завідувач сектору з питань ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Ганна Павлюк. В ході обговорення підведено підсумки щодо виконання Комплексної програми з енергозбереження в бюджетних установах району за 2011-2014 роки та визначено перелік першочергових енергоефективних заходів на період до 2018 року.













