11 листопада заступник голови Дрогобицької РДА Галина Гайдук, керівники районної організації ФСТ «Колос», спортивної школи «Явір», районної федерації футболу, Доброгостівського стадіону «Карпати» провели робочу нараду, на якій було обговорено ряд важливих питань у сфері фізичної культури і спорту.
Головний спеціаліст відділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко наголосив на тому, що необхідно зберегти та ефективно використовувати всю спортивну інфраструктуру і весь кадровий потенціал спортивних організацій району.
Підсумовуючи результати наради, він висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю спортивних організацій щодо реалізації у районі державної політики з питань фізичної культури і спорту, яка передбачає залучення до занять спортом якомога більшої кількості людей, зокрема, молоді та дітей.













