25 червня голова райдержадміністрації Максим Лісогор мав розмову з керівником ТзОВ “Перше травня”, депутатом районної ради Миколою Пінчаком. Серед важливих питань зустрічі - стан доріг району і, зокрема, дороги загального користування місцевого значення Дрогобич-Комарно.
Максим Лісогор повідомив, що йому відома проблема і він сам особисто побував на цьому напрямку, який важко назвати автодорогою. Очільник району зазначив, що поліпшення стану доріг — найперше завдання, яке він ставить перед райдержадміністрацією, сільськими, селищними головами і Дрогобицьким райавтодором. Проводяться консультації з місцевими радами, які мають кошти на ремонт комунальних доріг, щоб ці гроші використати максимально ефективно. Тобто, почати роботи зараз, а не поспіхом щось латати наприкінці року. До ремонтних робіт буде максимально залучена філія “Дрогобицький райавтодор”. Це дозволить також підтримати місцеве підприємство, яке на відміну від інших збереглося і працює.
Оскільки дорога Дрогобич - Комарно, яка є на балансі Служби автомобільних доріг, не включена до обласного плану робіт, під час зустрічі у голови райдержадміністрації йшлося про можливість кооперування місцевих зусиль, в тому числі, сільських рад (дорогою користується 12 сіл району), підприємців, райавтодору.
До речі, досвід такої кооперації вже був випробуваний минулого року, коли Волощанське господарство і Грушівське підприємство “Галм'ясо” самотужки підремонтували біля 20 км. дороги.













