Голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор та заступник голови РДА Іван Мізерник провели робочу зустріч з керівником ДП «Львівський облавтодор» Ярославом Ріхтером, директором філії «Дрогобицький райавтодор» Сергієм Грибановим, депутатом районної ради Михайлом Столяром та підприємцем Василем Кекошем, на якій обговорювалось технічні, організаційні та фінансові питання ремонту напівзруйнованого моста в селі Сторона. Нагадаємо, що міст зазнав руйнування наприкінці травня внаслідок зливи та підйому рівня води в гірському потоці Тисівка. На зустрічі було погоджено об’єм робіт та вирішено ряд технічних питань пов’язаних з відновленням моста та підняттям русла потічка.













