31 травня відбулася засідання позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на якій розглядалося лише одне питання про заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка трапилась 30 травня і пов’язана з руйнуванням моста в селі Сторона по вулиці Лесі Українки через гірський потік Тисівка.
У зв’язку з тим, що сполучення жителів вулиць Лесі Українки, Польової, Зарічної з селищним центром стає неможливим, на засіданні ТЕБ і НС було вирішено ситуацію, яка склалася в селі Cторона внаслідок руйнування моста через гірський потік Тисівка, визначити як надзвичайну місцевого рівня, службі автомобільних доріг негайно приступити до відновлювальних робіт, звернутися до Львівської облдержадміністрації щодо виділення коштів обласного резервного фонду для відновлення проїзду по селі Cторона Дрогобицького району, начальнику ДФ «Райавтодор встановити на під’їзді до моста дорожніх знаків: «Аварійно небезпечна ділянка», «Рух заборонено», «Небезпека», забезпечити заходи пожежної безпеки та можливість отримання першої медичної допомоги мешканцям у випадку повного припинення автомобільного сполучення з ними.













