» Інформація » Міст в с.Сторона відремонтований

Міст в с.Сторона відремонтований

Автор: admin2 от 28-09-2015, 10:34
 (голосів: 0)

Міст в с.Сторона відремонтованийНаприкінці минулого тижня голова райдержадміністрації Максим Лісогор та заступник Іван Мізерник перебували в с.Сторона. Спільно з заступником керівника Служби автомобільних доріг області Василем Барановичем та керівником Облавтодору Ярославом Ріхтером вони оглянули стан місцевого моста, який наприкінці травня цього року був зруйнований гірським потоком Тисівка.

Роботи з відновлення моста постійно тримав на особистому контролі голова райдержадміністрації, який зіткнувся з цією проблемою з перших днів перебування на посаді. З ініціативи Максима Лісогора відбулося декілька робочих зустрічей як на місці події, так і в дорожніх службах району і області, під час яких було домовлено про виконання робіт та механізм їх фінансування.

На даний час забезпечене повноцінне автомобільне сполучення із с.Сторона, міст готовий до експлуатації. Роботи здійснили місцевий підприємець Василь Кекош спільно з Дрогобицьким райавтодором (Сергій Грибанов). Суттєву допомогу та підтримку надав бізнесмен зі Сторони, депутат районної ради Михайло Столяр.

Фахівці позитивно оцінили якість виконання робіт. На підставі укладеної з Райавтодором угоди Служба автомобільних доріг області профінансує виконані роботи. 

 

Міст в с.Сторона відремонтований

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua