Сьогодні до райдержадміністрації прибули представники громади с.Залокоть на чолі із сільським головою Василем Куциком. Проблема, з якою приїхала делегація села — врегулювання питання пасажирських перевезень. З жителями зустрівся заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. До розмови був також запрошений керівник підприємства “Транс-Екіпаж” Йосип Дяків. Сільський голова та представники громади звернулися з проханням врегулювати роботу пасажирського транспорту так, щоб було зручно мешканцям віддалених сіл району Смільної, Жданівки та Залокоті, а також, педагогам, які доїжджають на роботу до Залокотської школи. Перевізник запевнив, що готовий до компромісу, і для зручності пасажирів пообіцяв відкоригувати графік руху автобуса.













