Сьогодні, 6 листопада відбулася робоча зустріч під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тараса Матолича із представниками громади с. Снятинка. На нараду був запрошений директор МКП "Транс-Екіпаж" Йосип Дяків. Йшлося про незадовільний стан автобуса, який курсував на маршруті Дрогобич-Снятинка, та графік руху.
Заступник голови райдержадміністрації наголосив на необхідності в найкоротший термін усунути проблеми, які були порушені місцевими мешканцями.
За результатами наради перевізнику доручено терміново провести заміну автобуса на більш новий та комфортабельний. Крім цього було врегульовано питання стосовно графіку руху автобуса в будні, недільні та святкові дні.













