» Інформація » Вчора в Меденичах відбувся Фестиваль меду

Вчора в Меденичах відбувся Фестиваль меду

Автор: admin2 от 21-09-2015, 11:06
 (голосів: 1)

Вчора в Меденичах відбувся Фестиваль медуЦьогоріч меденичани вирішили продовжити традицію, яка була у 2013 році започаткована з ініціативи райдержадміністрації, і провести у селищі, назва якого походить від меду, свято бджолярів.

Від голови райдержадміністрації Максима Лісогора святочну громаду привітав керівник апарату РДА Степан Рудницький.

З вітальним словом виступили голова районної ради Михайло Сікора, депутат обласної ради Михайло Задорожний, селищний голова Володимир Шулак, президент Спілки пасічників України Леонід Веред та інші.

Незважаючи на погодні умови, на фестиваль прибули і пасічники, і громада села, і гості. Учасники свята мали змогу продегустувати та придбати смачну і корисну продукцію бджільництва, українські страви. Святковий настрій створювали українські мелодії у виконанні самодіяльних мистецьких колективів. 

Вчора в Меденичах відбувся Фестиваль меду

Вчора в Меденичах відбувся Фестиваль меду

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua