» Інформація » У Меденицькій ОТГ відбувся шостий Фестиваль меду

У Меденицькій ОТГ відбувся шостий Фестиваль меду

Автор: admin2 от 16-09-2019, 11:18

У Меденицькій ОТГ відбувся шостий Фестиваль медуВчора, 15 вересня у Меденичах відбувся Фестиваль меду, який поступово стає візитівкою громади та улюбленим святом мешканців селища. Цьогоріч Меденичі вперше проводилися фестиваль у новому статусі ОТГ спільно з Летнянською та Опарівською громадами.

Святочну громаду привітали перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, депутат обласної ради Михайло Задорожний, голова Меденицької ОТГ Володимир Шулак, голова товариства пасічників “Підгір’я” Степан Стельмахович. Кращі бджолярі були нагороджені грамотами Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Дрогобицької райдержадміністрації.

Відбувся парад мистецьких колективів та пасічників. Свято, яке зібрало чисельних гостей, бджолярів, мистецькі колективи з Дрогобиччини та з інших регіонів, було організоване на високому рівні. Окрім насиченої та цікавої культурної програми на відвідувачів чекали смачні страви, солодощі, різноманітна медова продукція.

У Меденицькій ОТГ відбувся шостий Фестиваль меду