» Інформація » Надія Козар нагороджена грамотою облдержадміністрації за вагомий внесок в розвиток туризму

Надія Козар нагороджена грамотою облдержадміністрації за вагомий внесок в розвиток туризму

Автор: admin2 от 28-09-2015, 10:31
 (голосів: 0)

Надія Козар нагороджена грамотою облдержадміністрації за вагомий внесок в розвиток туризмуУ суботу, 26 вересня з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму,  голова Львівської обласної державної адміністрації  Олег Синютка вручив нагороди працівникам туристичної сфери, які зробили вагомий внесок у розвиток туризму області.

Зокрема, нагороди отримали: директор готельно-відпочинкового комплексу «Вежа Ведмежа» Володимир Бега; екскурсовод туроператора «Кумпель -тур», історик, журналіст, автор ексклюзивних екскурсій Ігор Лильо; президент Львівської обласної федерації спортивного туризму Тарас Пахолюк; директор ТОВ «Ріксос-Прикарпаття» Олена Палагута; голова Львівського обласного центру сприяння розвитку сільського зеленого туризму  Юрій Зінько; в.о. керівника відділу  культури та туризму Дрогобицької РДА Надія Козар; президент громадської організації «Клуб вело туристів Друзів природи «Рух» Анатолій Яремчишин;  керівник відділу культури і туризму, охорони культурної спадщини, культурних цінностей, національностей та релігії  Миколаївської РДА  Ірина Іваночко.

Окрім цього, з керівниками туристичних підприємств, готельно-відпочинкових комплексів, громадських туристичних організацій та науковцями Олег Синютка обговорив  перспективні напрямки розвитку туризму в області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua