У суботу, 26 вересня з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вручив нагороди працівникам туристичної сфери, які зробили вагомий внесок у розвиток туризму області.
Зокрема, нагороди отримали: директор готельно-відпочинкового комплексу «Вежа Ведмежа» Володимир Бега; екскурсовод туроператора «Кумпель -тур», історик, журналіст, автор ексклюзивних екскурсій Ігор Лильо; президент Львівської обласної федерації спортивного туризму Тарас Пахолюк; директор ТОВ «Ріксос-Прикарпаття» Олена Палагута; голова Львівського обласного центру сприяння розвитку сільського зеленого туризму Юрій Зінько; в.о. керівника відділу культури та туризму Дрогобицької РДА Надія Козар; президент громадської організації «Клуб вело туристів Друзів природи «Рух» Анатолій Яремчишин; керівник відділу культури і туризму, охорони культурної спадщини, культурних цінностей, національностей та релігії Миколаївської РДА Ірина Іваночко.
Окрім цього, з керівниками туристичних підприємств, готельно-відпочинкових комплексів, громадських туристичних організацій та науковцями Олег Синютка обговорив перспективні напрямки розвитку туризму в області.













