» Інформація » В рамках програми енергозбереження 4 навчальні заклади району перейшли на тверде паливо

В рамках програми енергозбереження 4 навчальні заклади району перейшли на тверде паливо

Автор: admin2 от 5-11-2015, 12:18
 (голосів: 0)

В рамках програми енергозбереження 4 навчальні заклади району перейшли на тверде паливо
У 2015 році Рихтицька СЗШ І-ІІІ ст. та навчально-виховні комплекси Добрівлян, Волощі та Опарів відмовилися від дорогого газу і перевели свої котельні на альтернативне опалення, що позитивно сприяє економії бюджетних коштів. Переобладнання котелень та встановлення твердопаливних котлів проведене за кошти місцевого бюджету на загальну суму 4020,1 тис. грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua