Учора в с.Добрівляни введено в дію нову систему опалення місцевої СЗШ І-ІІІ ст.. За кошти районного бюджету, передбачені для галузі освіти, відбулася заміна котлів з газових на твердопаливні. Вартість робіт становить 998 420 грн.. За підрахунками фахівців завдяки відмові від дорогого газу економія складатиме 152,2 тис. грн.
Запуск котельні відбувся в присутності голови районної ради Михайла Сікори, заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника, представників райдержадміністрації та відділу освіти, школи, підрядників.













