» Інформація » Ще одна шкільна котельня району переведена на тверде паливо

Ще одна шкільна котельня району переведена на тверде паливо

Автор: admin2 от 19-08-2015, 11:57
 (голосів: 1)

Ще одна шкільна котельня району переведена на тверде паливоУчора в с.Добрівляни введено в дію нову систему опалення місцевої СЗШ І-ІІІ ст.. За кошти районного бюджету, передбачені для галузі освіти, відбулася заміна котлів з газових на твердопаливні. Вартість робіт становить 998 420 грн.. За підрахунками фахівців завдяки відмові від дорогого газу економія складатиме 152,2 тис. грн.

Запуск котельні відбувся в присутності голови районної ради Михайла Сікори, заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника, представників райдержадміністрації та відділу освіти, школи, підрядників.

 

Ще одна шкільна котельня району переведена на тверде паливо
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua