Вчора, 11 листопада розпочала свою роботу перша сесія Бориславської міської ради 7 скликання.
На сесії відбулася церемонія урочистого вступу на посаду міського голови Ігоря Яворського. Новообрані депутати міської ради склали присягу і отримали благословення духовенства.
У сесії взяв участь голова райдержадміністрації Максим Лісогор. Очільник району привітав новообраного міського голову та депутатський корпус, побажав плідної роботи та співпраці з громадою району задля розвитку Дрогобиччини та ефективного вирішення проблемних питань регіону.













