» Інформація » Голова райдержадміністрації взяв участь у першій сесії Бориславської міської ради 7 скликання

Голова райдержадміністрації взяв участь у першій сесії Бориславської міської ради 7 скликання

Автор: admin2 от 12-11-2015, 09:39
 (голосів: 1)

Голова райдержадміністрації взяв участь у першій сесії Бориславської міської ради 7 скликанняВчора, 11 листопада розпочала свою роботу перша сесія Бориславської міської ради 7 скликання.
На сесії відбулася церемонія урочистого вступу на посаду міського голови Ігоря Яворського. Новообрані депутати міської ради склали присягу і отримали благословення духовенства.

У сесії взяв участь голова райдержадміністрації Максим Лісогор. Очільник району привітав новообраного міського голову та депутатський корпус, побажав плідної роботи та співпраці з громадою району задля розвитку Дрогобиччини та ефективного вирішення проблемних питань регіону.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua