16 вересня голова райдержадміністрації Максим Лісогор зустрівся з в.о. Бориславського міського голови, секретарем Бориславської міської ради Ігорем Яворським та першим заступником міського голови Ігорем Кобилецьким. Під час зустрічі обговорювалася низка проблемних питань регіону, серед яких - тема пасажирських перевезень. Йшлося про необхідність координації дій у цій непростій сфері обслуговування населення. Ставилось питання про участь у конкурсі на пасажирські перевезення, який незабаром відбудеться в райдержадміністрації, на рівних умовах поряд з великими автопідприємствами місцевих перевізників.













