» Інформація » Представники влади Борислава зустрілися з керівництвом райдержадміністрації

Представники влади Борислава зустрілися з керівництвом райдержадміністрації

Автор: admin2 от 16-09-2015, 12:17
 (голосів: 0)

Представники влади Борислава зустрілися з керівництвом райдержадміністрації16 вересня голова райдержадміністрації Максим Лісогор зустрівся з в.о. Бориславського міського голови, секретарем Бориславської міської ради Ігорем Яворським та першим заступником міського голови Ігорем Кобилецьким. Під час зустрічі обговорювалася низка проблемних питань регіону, серед яких - тема пасажирських перевезень. Йшлося про необхідність координації дій у цій непростій сфері обслуговування населення. Ставилось питання про участь у конкурсі на пасажирські перевезення, який незабаром відбудеться в райдержадміністрації, на рівних умовах поряд з великими автопідприємствами місцевих перевізників. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua