» Інформація » "Львівгаз" нагадує про необіхідність встановлення лічильників в оселі з газовими колонками

"Львівгаз" нагадує про необіхідність встановлення лічильників в оселі з газовими колонками

Автор: admin2 от 16-11-2015, 15:21
 (голосів: 0)

"Львівгаз" нагадує про необіхідність встановлення лічильників в оселі з газовими колонкамиЗ 1-го січня 2016 року мешканцям Львівщини, в оселях яких встановлено газові плити та колонки, але водночас немає приладів обліку газу, припинять газопостачання. Про це повідомила заступник голови правління ПАТ "Львівгаз" Прохоцька Марія  під час наради у Львівській ОДА у понеділок, 16 листопада.

За словами Марії  Прохоцької,  усім жителям Львівської області, у помешканнях яких досі не встановлено лічильник, щонайшвидше слід звернутися із відповідною заявою до ПАТ "Львівгаз" й узгодити час встановлення працівниками "Львівгазу" приладів обліку. "Якщо до 1-го січня квартири чи будинки не будуть обладнані лічильниками, ми просто змушені будемо припинити подачу блакитного палива", - додала представник "Львівгазу".

"Ваші працівники повинні зайти у кожну оселю і попередити у письмовій формі кожного власника житла про те, що у його помешканні обов’язково має бути газовий лічильник, - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. - Якщо ви не повідомите людей про перспективу відключення газу, але разом із тим припините комусь газопостачання, то матимете проблеми. Кожна людина повинна знати наперед про дану ситуацію".   

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua