» Інформація » Голова райдержадміністрації провів засідання регіонального Оперативного штабу

Голова райдержадміністрації провів засідання регіонального Оперативного штабу

Автор: admin2 от 20-11-2015, 15:00
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації провів засідання регіонального Оперативного штабуПід час засідання, у якому взяли участь Стебницький міський голова Петро Старосольський, керівник регіонального відділу поліції Мирон Карапата, начальник районного відділу ДСНС Роман Свястин, відповідальні працівники інших правохоронних органів, контролюючих служб та органів місцевого самоврядування міст регіону, Бориславсько-Дрогобицького військкомату.

Обговорювалися проблемні питання проведення призову на строкову військову службу. Знову йшлося про посилення уваги до ведення військового обліку та бронювання. До учасників засідання були доведені необхідні документи та завдання, які надійшли від облдержадміністрації та облвійськкомату.Голова райдержадміністрації провів засідання регіонального Оперативного штабу Наголошувалося на продовженні співпраці та координації дій для виконання поставлених завдань між органами влади, військкоматом та правоохоронцями.

Керівник райвідділу ДСНС Роман Свястин акцентував увагу на посиленні роз'яснювальної роботи серед населення щодо заборони спалювання сухої трави та листя. Такі безвідповідальні дії мешканців за останній час спричинили в регіоні 85 пожеж, у тому числі з трагічними наслідками (4 особи загинуло).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua