» Інформація » Голова райдержадміністрації зустрівся з мешканцями Лішні

Голова райдержадміністрації зустрівся з мешканцями Лішні

Автор: admin2 от 25-11-2015, 10:05
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації зустрівся з мешканцями ЛішніВчора, 24 листопада голова райдержадміністрації Максим Лісогор побував з робочою поїздкою в Лішні. У рамках поїздки він зустрівся з активом та представниками громади села. Насамперед голова райдержадміністрації привітав новообраного сільського голову Романа Настьошина та депутатів, побажав злагодженої конструктивної роботи на користь села, яке має сьогодні чимало проблем, серед яких найбільше земельних. Одна з них — завершення розпаювання земель КСП “Лішнянське”. Це питання, яке не змогла вирішити попередня місцева влада, турбує мешканців і постійно створює конфліктні ситуації в селі. Піднімалося також питання орендної плати підприємствами, які орендують землю на території сільської ради. Ставили мешканці питання щодо вилову безпритульних собак. Проблема є особливо актуальною для приміських сіл, де тварини шукають їжі та прихистку, що створює небезпеку для жителів і домашніх тварин.Голова райдержадміністрації зустрівся з мешканцями Лішні Цього ж дня Максим Лісогор відвідав місцеву школу, де разом з директором Володимиром Федишиним оглянули стан реконструкції мережі опалення, а також приміщення НВК, де планується переведення діючих дошкільних груп на режим повного дня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua