» Інформація » Максим Лісогор зустрівся з мешканцями Опаки

Максим Лісогор зустрівся з мешканцями Опаки

Автор: admin2 от 31-03-2016, 11:57

Максим Лісогор зустрівся з мешканцями ОпакиЗустріч з активом села відбулася у місцевому Народному домі. Жителі розповіли очільнику району про ті проблеми їхнього села, які їх найбільше турбують. Найгострішою з проблем є незадовільний стан доріг загального користування. Мають мешканці Опаки труднощі з доїздом до райцентру, тому просили голову райдержадміністрації сприяння, щоб продовжити автобусний маршрут Опака-Трускавець до Дрогобича. В селі є також потреба в облаштуванні вуличного освітлення, ремонті ФАПу і Народного дому. Йшлося про необхідність відкриття у місцевому НВК двох дошкільних груп з повним днем перебування. Учасники зустрічі клопотали про виділення коштів для підключення навчального закладу до мережі Інтернет.

Треба сказати, що частково перелічені проблеми сільська рада планує вирішити за рахунок співфінансування в рамках мікропроектів. Щодо питань, які не під силу самотужки розв'язати місцевій владі, голова райдержадміністрації на завтра збирає робочу нараду за участю Опаківського сільського голови Ганни Шагур, керівників, відповідальних за ті чи інші напрямки.