Сьогодні голова райдержадміністрації Максим Лісогор зустрівся з колективом Дрогобицької міжрайонної прокуратури. Очільник району привітав присутніх з їхнім професійним святом — Днем працівників прокуратури України. На тлі перетворень, які відбуваються у нашій державі, і реформи прокуратури, зокрема, голова райдержадміністрації побажав відповідально, чесно і незаангажовано виконувати свої професійні обов’язки, щоб у суспільстві з'явилася довіра до прокуратури. “Власне, довіра людей найясравіше свідчитиме про правильність та успішність реформ,”- сказав голова райдержадміністрації.
Максим Лісогор вручив почесні грамоти райдержадміністрації кращим працівникам Дрогобицької прокуратури.













