» Інформація » Дрогобицькі правоохоронці провели зустріч у Новокропивницькій сільській раді

Дрогобицькі правоохоронці провели зустріч у Новокропивницькій сільській раді

Автор: admin2 от 1-12-2015, 12:18
 (голосів: 0)

Дрогобицькі правоохоронці провели зустріч у Новокропивницькій сільській радіПитання максимального забезпечення населених пунктів району дільничними інспекторами поліції обговорювалося нещодавно на засіданні регіонального Оперативного штабу, яке проводив голова райдержадміністрації Максим Лісогор. Відповідне доручення за результатами засідання отримало керівництво Дрогобицької поліції. На його виконання 1 листопада. у с.Новий Кропивник відбулася зустріч з представниками Дрогобицького відділу поліції: заступником начальника підполковником Андрієм Журавчаком, капітаном Анатолієм Гурієм, капітаном Н. Куцій. Вони відрекомендували активу села інспектора, капітана поліції Юрія Якубіва, який буде працювати на закріпленій дільниці.

Було обговорено графік роботи та прийому громадян інспектором поліції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua