Вчора з нагоди Дня дільничних офіцерів поліції в райдержадміністрації відбулася зустріч з з дільничними офіцерами Дрогобицького відділу поліції. Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад привітав правоохоронців та подякував їм за службу. Віталій Скоропад зазначив, що праця дільничного, який є найближчий до людей, дуже важлива, особливо в реаліях району з великою кількістю та віддаленістю сіл. Тому перший заступник голови РДА висловив сподівання, що найближчим часом особовий склад дільничних буде повністю укомплектований, що дасть змогу забезпечити належну роботу щодо профілактики злочинності, охорони правопорядку в населених пунктах району.
Від народного депутата України Богдана Матківського його помічник Богдан Гальчишак вручив подяки керівнику відділу превенції, капітану поліції Анатолієві Гурію та семи дільничним офіцерам поліції.













