» Інформація » На ліквідації наслідків стихійного лиха на електромережах району працювало 9 ремонтних бригад

На ліквідації наслідків стихійного лиха на електромережах району працювало 9 ремонтних бригад

Автор: admin2 от 3-12-2015, 10:10
 (голосів: 0)

На ліквідації наслідків стихійного лиха на електромережах району працювало 9 ремонтних бригадЗа дорученням голови облдержадміністрації Олега Синютки голова райдержадміністрації Максим Лісогор учора вночі особисто виїжджав у с.Волоща, щоб проконтролювати відновлення електропостачання для села, яке було відключене внаслідок буревію. На місці працювала бригада ремонтників, яка забезпечила відновлення подачі електроенергії до Волощі. Тут були також присутні заступник директора департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Олександр Харчук, місцевий голова Федір Нечипор, керівник місцевого господарства Микола Пінчак. Загалом, на ліквідації наслідків стихійного лиха у районі працювало 9-ть ремонтних бригад Дрогобицького та Бориславського РЕМів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua