За дорученням голови облдержадміністрації Олега Синютки голова райдержадміністрації Максим Лісогор учора вночі особисто виїжджав у с.Волоща, щоб проконтролювати відновлення електропостачання для села, яке було відключене внаслідок буревію. На місці працювала бригада ремонтників, яка забезпечила відновлення подачі електроенергії до Волощі. Тут були також присутні заступник директора департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Олександр Харчук, місцевий голова Федір Нечипор, керівник місцевого господарства Микола Пінчак. Загалом, на ліквідації наслідків стихійного лиха у районі працювало 9-ть ремонтних бригад Дрогобицького та Бориславського РЕМів.













