Як повідомило управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, у неділю, 17 вересня у селищі Меденичі відбудеться Свято меду.
Дійство розпочнеться о 14.00 год на селищному стадіоні.
Меденичани щиро запрошують пасічників, гостей на щорічне святкове дійство.
Категорія: Сільське господарство
У вигляді календаря
У вигляді списку
Шановні відвідувачі, Ви переглядаєте офіційну сторінку Дрогобицької РДА. м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua