Сьогодні з нагоди Богоявлення Господнього і Водохреща зі свяченою водою райдержадміністрацію відвідав капелан районної влади о. Михайло Коліщак.
Після спільної молитви духовний наставник окропив йорданською водою службові кабінети райдержадміністрації. Звертаючись до керівництва та працівників райдержадміністрації о.Михайло побажав усім успішного, відповідального і чесного служіння, яке кожен звершує на своєму місці — і священик, і військовий, і вчитель, і державний службовець, а також миру в Україні та в душі у кожного її громадянина. “Ці свята, які ми переживаємо і зустрічаємо від народження Божого дитяти до Богоявлення — власне і є провісниками миру, який приходить у світлі Різдвяної зорі та явленні Духа Божого у вигляді голуба,”- сказав о.Михайло Коліщак.













