» Інформація » Дрогобиччина вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Дрогобиччина вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Автор: admin2 от 8-05-2019, 12:58
 (голосів: 0)

Дрогобиччина вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війніСьогодні, 8 травня з нагоди Дня пам’яті та примирення біля Колони свободи, що перед адмінбудинком районної влади, відбулося віче-реквієм за участю керівництва та працівників райдержадміністрації, її структурних підрозділів, районної ради, представників громади.

Панахиду за загиблими відслужив отець-капелан Михайло Коліщак. Звертаючись до присутніх, священик наголосив, що найголовнішим для людини і для людства є мир — мир у державі, мир поміж собою, зі своїми ближніми, мир з Богом та мир у власній душі. Він також відзначив важливість вшанування власне Дня пам’яті та примирення у такому контексті, як його відзначає світова спільнота.

На завершення віча-реквієму жіноча хорова капела “Лілея” районного народного дому виконала духовний гімн України “Боже великий, єдиний”.

 

Дрогобиччина вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Дрогобиччина вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Дрогобиччина вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Дрогобиччина вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Дрогобиччина вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua