Місцеві бюджети Львівщини отримали 19,2 мільйонів гривень державної субвенції на пільги та субсидії. Це перша частина виплат, яку Міністерство фінансів України перерахувало для розрахунку за надані населенню субсидії на оплату енергоносіїв та комунальні послуги.
Про це повідомив директор департаменту фінансів Олег Демків.
"Станом на 25 січня згадані кошти передані місцевим бюджетам для спрямування за призначенням. Це дало можливість майже повністю (на 86 %) розрахуватись із надавачами житлово-комунальних послуг, у яких відсутня заборгованість за енергоносії", - зазначив головний фінансист області.













