» Інформація » Місцеві бюджети отримали понад 19 млн гривень на пільги та субсидії

Місцеві бюджети отримали понад 19 млн гривень на пільги та субсидії

Автор: admin2 от 26-01-2016, 15:46
 (голосів: 0)

Місцеві бюджети отримали понад 19 млн гривень на пільги та субсидіїМісцеві бюджети Львівщини отримали 19,2 мільйонів гривень державної субвенції на пільги та субсидії. Це перша частина виплат, яку Міністерство фінансів України перерахувало для розрахунку за надані населенню субсидії на оплату енергоносіїв та комунальні послуги.

Про це повідомив директор департаменту фінансів Олег Демків.

"Станом на 25 січня згадані кошти передані місцевим бюджетам для спрямування за призначенням. Це дало можливість майже повністю (на 86 %) розрахуватись із надавачами житлово-комунальних послуг, у яких відсутня заборгованість за енергоносії", - зазначив головний фінансист області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua