» Інформація » Заклади профтехосвіти отримають додаткове фінансування: понад 40 млн грн

Заклади профтехосвіти отримають додаткове фінансування: понад 40 млн грн

Автор: admin2 от 11-04-2016, 17:38
 (голосів: 0)

Заклади профтехосвіти отримають додаткове фінансування: понад 40 млн грнМісцеві бюджети Львівщини отримають з держбюджету 43,5 млн грн на фінансування закладів профтехосвіти. Згадані кошти розподілені між професійно-технічними училищами у районах області, а також містах Борислав, Дрогобич, Новий Розділ, Самбір, Стрий та Червоноград.

"Ці кошти додатково виділені з держбюджету на утримання закладів профтехосвіти. І розподіл відбувався між місцевими бюджетами, де не вистачає фінансування на цю мету", - пояснив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Загалом розподіл здійснювався з розрахунку на одного учня. Для професійно-технічних училищ, які розташовані у районах області передбачено 24 млн грн, містах Борислав – 1,4 млн грн, Дрогобич – 3,6 млн грн, Новий Розділ – 2,5 млн грн, Самбір – 2 млн грн, Стрий – 6,7 млн грн та Червоноград – 3,3 млн гривень.

Станом на сьогодні із державного бюджету вже надійшло 23,9 млн грн або близько 55 відсотків передбачених асигнувань. Департамент фінансів у повному обсязі перерахував ці кошти вище згаданим міським бюджетам.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua