Облавтодор може перейти під керівництво обласної державної адміністрації, що дозволить ефективно здійснювати менеджмент на місцях. Про це у четвер, 28 січня, розповіла заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак під час звіту департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку.
"З відповідною пропозицією Львівська облдержадміністрація вже звернулась до Уряду, - зазначила Ірина Гримак. - На нашу думку, така структура, як облавтодор, повинна перейти у підпорядкування обласних державних адміністрацій, де здійснюватиметься управління на місцях, а не через Укравтодор, як це відбувається сьогодні. Це дозволить нам організувати при кожній райдержадміністрації відповідні управління, де голова РДА відповідатиме як за якісне виконання ремонтних робіт, так і за їх утримання та на території району".
Також вона нагадала, що в області розпочалась оптимізація ДП "Львівський облавтодор", внаслідок якої суттєво зменшиться чисельність керівного апарату та збільшиться робітничий штат. Змінять й занадто громіздку структуру, скорочуючи кількість філій з 20-ти до 10-ти . "Сьогодні Облавтодор, по суті, є організацією, яка "проїдає" кошти. І у теперішніх умовах неможливо говорити про розвиток цього підприємства та оновлення технічного складу", - підкреслила Ірина Гримак.
За словами заступника голови ОДА, вже у найближчій перспективі кожен районний автодор зможе ефективно працювати, як окрема юридична структура: "Автодор діятиме не тільки виключно на бюджетних коштах, а й як конкурентоспроможна структура дорожньої галузі та заробляти на себе самостійно".













