» Інформація » Розвиток дорожньої інфраструктури є пріоритетним напрямком роботи ЛОДА, - Ірина Гримак

Розвиток дорожньої інфраструктури є пріоритетним напрямком роботи ЛОДА, - Ірина Гримак

Автор: admin2 от 24-09-2015, 09:16
 (голосів: 0)

Розвиток дорожньої інфраструктури є пріоритетним напрямком роботи ЛОДА, - Ірина ГримакУ середу, 23 вересня у Львівській торгово-промисловій палаті відбувся Міжнародний форум "Місто. Транспорт. Екологія". На заході обговорили перспективи та можливість щонайширшого застосування екологічного транспорту й питання міської інфраструктури.

Віце-президент Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд відзначив актуальність теми для Львова, адже місто є чи не єдиним виробником електротранспорту в Україні. "Сьогодні електротранспорт активно популяризується, - зауважив Володимир Коруд, - і хоча електромобілі та електробуси не є масовими, але вони є нашим майбутнім".

У своєму виступі заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак зазначила, що розвиток регіону і міст загалом залежить насамперед від дорожньої інфраструктури та дорожнього господарства. Ці фактори дають розвиток як територіям області, так і економіці загалом. Також вони забезпечують комфорт для населення. "А комфорт починається тоді, коли ми з вами сідаємо в автомобіль чи зручний міський транспорт, коли йдемо по освітленій вулиці, коли нам зручно перейти дорогу", - додала Ірина Гримак.

Ірина Гримак відзначила співпрацю ЛОДА із корпорацією "Електрон", адже це львівське підприємство відоме не тільки на загальноукраїнському, а й міжнародному рівні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua