Вчора на Дрогобиччині з робочою поїздкою перебувала заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак. Разом з головою райдержадміністрації Максимом Лісогором вона оглянула міст в с.Жданівка, який був зруйнований повінню у 2008 році.
Як уже повідомлялося, голова райдержадміністрації ініціює проведення ремонту за аналогією із Сторонянським мостом. Підприємці, які проводили ці роботи спільно з райавтодором, готові взятися за ремонт Жданівського моста. Неодноразово голова РДА мав зустрічі з керівниками Служби автомобільних доріг області та облавтодору, за результатами яких досягнуто домовленості про фінансування робіт. Заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак з розумінням поставилася до проблеми та пообіцяла підтримати на обласному рівні ініціативу голови райдержадміністрації.













