» Інформація » У пам'ять про Героїв Небесної Сотні прозвучить Велика меса Моцарта

У пам'ять про Героїв Небесної Сотні прозвучить Велика меса Моцарта

Автор: admin1 от 16-02-2016, 16:41
 (голосів: 0)

У пам'ять про Героїв Небесної Сотні прозвучить Велика меса МоцартаЗ нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв війни на сході 20 та 21 лютого о 18:00 год у Львівській обласній філармонії відбудеться прем’єрне виконання Великої меси до мінор Вольфганга Амадея Моцарта.
Цей твір у Львові прозвучить вперше.
Про це повідомила заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.
"Для реалізації цього масштабного проекту об’єднані творчі зусилля й мистецький потенціал Львова і Польщі, - зазначила Мирослава Туркало. - Музичний жанр меси передбачає залучення хору, солістів та інструментального супроводу. Концерти відбудуться за участі виконавців із Польщі: Дороти Щепанської, Агнєшки Тиравської-Копєц у супроводі Академічного молодіжний симфонічний оркестру Львівської філармонії "INSO-ЛЬВІВ", Державної академічної хорової капели "Дударик" та Академічного хору Люблінської політехніки".
Пожертви, зібрані на концертах, та кошти з реалізації квитків скерують на допомогу родинам загиблих Героїв Третього аеромобільно-десантного батальйону 80-ї бригади.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua