» Інформація » У філармонії вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні виконанням «Реквієму» Моцарта

У філармонії вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні виконанням «Реквієму» Моцарта

Автор: admin2 от 18-02-2020, 17:28
 (голосів: 0)

У філармонії вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні виконанням «Реквієму» МоцартаУ четвер, 20 лютого о 18:00 год у Львівській національній філармонії вшанують  пам’ять Героїв Небесної Сотні виконанням «Реквієму» Моцарта. 18-21 лютого 2014 року – одні з найтрагічніших днів Революції Гідності. 20 лютого – день пам’яті Героїв Небесної Сотні, шості роковини розстрілів на Майдані у Києві. 

Цього вечора на знак вшанування загиблих майданівців  у стінах філармонії звучатиме одна з найвідоміших у світі заупокійна меса  Вольфганга Амадея Моцарта – Реквієм ре мінор, KV 626 у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, камерного хору «Глорія» та солістів.

«Реквієм» – останній, незавершений твір Моцарта, над яким той працював перед самою смертю і помер під час його написання. Через те, що це був твір на замовлення, «Реквієм» був доповнений та завершений за дорученням Констанци Моцарт – вдови композитора. Твір складається з чотирнадцяти частин. Це траурна заупокійна меса, написана на канонічний латинський текст. Щодо історії створення та якості подальших доповнень віддавна тривають завзяті суперечки. Та попри все, «Реквієм» залишається одним з найвідоміших та найважливіших творів композитора.

Захід організовує департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua