» Інформація » Верховна Рада відновила компенсацію за перевезення пільговиків

Верховна Рада відновила компенсацію за перевезення пільговиків

Автор: admin1 от 19-02-2016, 14:05

Верховна Рада відновила компенсацію за перевезення пільговиківВерховна Рада України передбачила 1,9 млрд гривень на забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в 2016 році. Відповідний законопроект №4024 у вівторок, 18 лютого, підтримали 245 народних обранців.
Компенсація витрат за проїзд пільговиків у громадському транспорті буде здійснюватися за рахунок перерозподілу коштів у державному бюджеті. Відповідно до прийнятого Закону, місцеві бюджети на цю мету отримають понад 1,9 млрд гривень з коштів субвенції, передбаченої для надання пільг та житлових субсидій населенню.
Для Львівщини на компенсацію перевезення пільгових категорій населення передбачено 87,8 мільйонів гривень.
Нагадаємо, що до цього часу фінансування витрат громадського транспорту від перевезення пільговиків у держбюджеті на 2016 рік не передбачалось.